M SR  Junioriek 7.-8. júna 2014 - Spišská Nová Ves

                                                                                   

Sobota 7.6.2014

                                                                                                               Skupina "A"               

         
Čas Domáci - Hostia Skóre
10:15 1.FBK Starlight Zalužice - FBC Mikuláš Prešov 0:13
12:45 MŠK florb.oddiel K.N.M - FBC Mikuláš Prešov 1:2
15:15 1.FBK Starlight Zalužice - MŠK florb.oddiel K.N.M 2:4

 

                                           

 

 

 

 

 

                                                                                                                   Skupina "B"               

         
Čas Domáci - Hostia Skóre
09:00 ŠK 98 Pruské - Fbk Kométa SNV 3:3
11:30 ŠK 98 Pruské - FBK Tvrdošín 10:4
 
14:00 FBK Tvrdošín - Fbk Kométa SNV 1:8

                                 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                      o postup do semifinále            

         
Čas Domáci - Hostia Skóre
16:30 1.FBK Starlight Zalužice - ŠK 98 Pruské 2:25
17:45 MŠK Fbo Kys. N. Mesto - FBK Tvrdošín 3:2

 

 

                   Nedeľa 8.6.2014

Hrací čas 3 x 15 min. /hrubý čas/,posl. 3 min. zápasu čistý čas. Prestávka 5 min. medzi tretinami.

         
Čas Domáci - Hostia Skóre
09:00 FBC Mikulaś Prešov - ŠK 98 Pruské 1:3
10:15 Fbk Kométa SNV - MŠK Fbo K.N.M 5:0k
11:30 1.FBK Starlight Zalužice - FBK Tvrdošín 3:15
12:45 FBC Mikulaś Prešov - MŠK Fbo K.N.M 5:0k
14:30 Fbk Kométa SNV - ŠK 98 Pruské 7:4
:CEzadarmo:

Konečné poradie

1. Fbk Kométa Spišská Nová Ves

2. ŠK 98 Pruské

3. FBC Mikuláš Prešov

4. MŠK Fbo Kys. Nové Mesto

5. FBK Tvrdošín

6. 1.FBK Starlight Zalužice

 

Skupina "A"

  Názov družstva Z skóre B
1. 1.FBK Starlight Zalužice 2 2:17 0
2. MŠK Florbalový oddiel KNM 2 5:4 2
3. FBC Mikuláš Prešov 2 15:1 4

Skupina "B"

  Názov družstva Z skóre B
1. ŠK 98 Pruské 2 13:7 3
2. FBK  Tvrdošín 2 5:18 0
3. Fbk Kométa SNV 2 11:4 3

o postup do semifinále

1.FBK Starlight Zalužice

-

ŠK 98 Pruské

2:25
MŠK Fbo K.N.M - FBK  Tvrdošín 3:2

 Semifinále

     FBC Mikuláš            Prešov

-

ŠK 98 Pruské      1:3
 Fbk Kométa           SNV

-

MŠK Fbo K.N.M      5:0k

o 5. miesto

1.FBK Starlight        Zalužice

-

FBK Tvrdošín

3:15

o 3.miesto

 FBC Mikuláš            Prešov

-

MŠK Fbo K.N.M 5:0k

Finále

Fbk Kométa           SNV

-

ŠK 98 Pruské 7:4
 

Organizátori

http://files.kometasnv-sk.webnode.sk/200000281-e27fee376b/kometa.jpg