ST. PRÍPRAVKA 2015/2016
Staršia prípravka ,ročníky 2005-2006, výnimka roč.2007-2008
10 družstiev, turnajovo, (každé družstvo odohrá 6 turnajov, 18 zápasov)
1. ŠK Gama Košice 6. ATU Košice
2. FBC YA SNV 7. FbC Predator Sabinov „B“
3. FbC Predator Sabinov „A“ 8. Žltý Sneh Košice
4. FbO Florko Košice 9. ŠK Stars Lipany
5. FBK Michalovce 10. Fbk Kométa SNV
Východoslovenská florbalová liga 2015/2016 , STARŠIA PRÍPRAVKA
ROZLOSOVANIE
24.10.2015(sob.), ŠK Gama KE-organizátor
1.kolo: A: 1.ŠK Gama KE B: 1.FBC YA SNV
2.FBC Predator Sabinov „A“ 2.FbO Florko KE
3.ŠSK Stars Lipany 3.Fbk Kométa SNV
7.11.2015(sob.), FBC YA SNV-organizátor
2.kolo: A: 1.FBC YA SNV B: 1. ATU KE
2.FBK Michalovce 2.Žltý Sneh KE
3.FBC Predator Sabinov „B“ 3. Fbk Kométa SNV
22.11.2015(ned.), FBC Predator Sabinov“A“- organizátor
3.kolo: A: 1.ŠK Gama KE B: 1.FBC Predator Sabinov „A“
2.FBK Michalovce 2.FBC Predator Sabinov „B“
3.FbO Florko KE 3.ŠSK Stars Lipany
13.12.2015(ned.), FbO Florko KE- organizátor
4.kolo: A: 1.ŠK Gama KE B: 1.FBC Predator Sabinov „A“
2. FbO Florko KE 2. FBK Michalovce
3. ATU KE 3. Žltý Sneh KE
9.1.2016(sob.), FBK Michalovce- organizátor
5.kolo: A: 1. FBC YA SNV B: 1. FBK Michalovce
2. Žltý Sneh KE 2. FBC Predator Sabinov „B“
3. ŠSK Stars Lipany 3. Fbk Kométa SNV
13.2.2016(sob.), ATU KE- organizátor- ZRUŠENÉ
6.kolo: A: 1. ŠK Gama KE B: 1. FBC Predator Sabinov „A“
2. FbO Florko KE 2. ATU KE
3. Fbk Kométa SNV 3. ŠSK Stars Lipany
20.2.2016(sob.), FBC Predator Sabinov „B“- organizátor
7.kolo: A: 1. FBC YA SNV B: 1. ATU KE
2. FBC Predator Sabinov „A“ 2. FBC Predator Sabinov „B“
3. FbO Florko KE 3. Žltý Sneh KE
19.3.2016(sob.), Žltý Sneh KE- organizátor
8.kolo: A: 1. ŠK Gama KE B: 1. FBC Predator Sabinov „A“
2. FBC YA SNV 2. FBK Michalovce
3. Žltý Sneh KE 3. Fbk Kométa SNV
26.3.2016(sob.), ŠSK Stars Lipany- organizátor
9.kolo: A: 1. FbO Florko KE B: 1. FBK Michalovce
2. ATU KE 2. Žltý Sneh KE
3. FBC Predator Sabinov „B“ 3. ŠSK Stars Lipany
9.4.20162016(sob.), Fbk Kométa SNV- organizátor
10.kolo: A:1. ŠK Gama KE B: 1. FBC YA SNV
2. ATU KE 2. FBC Predator Sabinov „B“
3. Fbk Kométa SNV 3. ŠSK Stars Lipany